Kalpošana Krievijā
18.02.2016г.

Kalpošana Krievijā

Ar draudzi Krievijas Hantimansijskas autonomā apgabala pilsētā Pitjahā mūs vieno jau senas draudzības saites. Mācītājs Stanislavs Zlobins ne vienu vien reizi ir kalpojis un lasījis sprediķus šajā pilsētā. Tāpat arī Pitjahas draudzes mācītājs Vitālijs Soroka vairākas reizes ir viesojies Daugavpils draudzē „Dieva Derība”.

Atstatums starp mūsu pilsētām nav mazs – ap 3500 kilometriem. Tādēļ arī  radās ideja šoreiz dievkalpojumu veikt ar veb-kameras un interneta palīdzību. Pateicoties gluži vienkāršiem tehniskiem uzlabojumiem Pitjahas draudzē tika uzstādīts ekrāns tiešai interneta translācijai, bet mācītājs Stanislavs Zlobins iegādājās atbilstošas kvalitātes veb-kameru.

Iepriekšējā nedēļā notika šis ievērojamais notikums. Mūsu mācītājs Stanislavs bija labi dzirdams un vērojams uz Pitjahas draudzes ekrāna, bet viņš savukārt varēja redzēt un dzirdēt visu zāli tālajā pilsētā. Stanislavs lasīja sprediķi par atklātu sirdi Dieva priekšā. Sprediķi Dievs  spēcīgi svētīja, par ko pēc dažām dienām liecināja mācītāja Vitālija rakstītais par to, kā cilvēki bija izjutuši svētību un viņu dzīvē ir sākušās konkrētas pozitīvas izmaiņas. 

(0)Atstāt savējo komentāru